logo_pfot-01

Karta produktu

Splitter planarny PLC Big Box

Charakterystyka

Splittery wykonane w technologii planarnej PLC umożliwiają podział sygnału w zakresie od 1×2 do 1×128. Charakteryzują się niską tłumiennością oraz wysoką reflektancją. Dzięki precyzyjnej technologii wykonania gwarantują stabilną pracę w szerokim paśmie od 1260nm do 1650nm. Staranny proces produkcyjny zapewnia niezmienną pracę w szerokim zakresie temperaturowym. Solidna obudowa gwarantuje stabilność mechaniczną. Różnorodność wykonania umożliwia dopasowanie rozwiązania do wymagań każdego klienta.

Zastosowanie

Parametry

– sieci FTTX
– pasywne sieci optyczne (PON)
– sieci LAN
– systemy CATV

– stopień podziału od 1×2 do 1×64
– niska tłumienność
– wysoka reflektancja
– szerokie pasmo pracy 1260nm-1650nm

Oznaczenie

Wykonanie

– obudowa black box ABS
– obudowa LGX
– przełącznica 19’’

PLCBB – Splitter planarny PLC Big Box

Zdjęcia i wymiary

Splittery PLC Big Box 3
Splittery PLC Big Box 2
Splittery PLC Big Box 4

Parametry techniczne

TYP 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64
Pasmo pracy [nm] 1260-1650
Tłumienność max. [dB] 3.8 7.2 10.7 13.9 17.2 22.0 4.2 7.6 10.8 14.0 17.5 22.0
Niejednorodność tł. max. [dB] 0.6 0.8 1.0 1.4 1.6 2.5 0.8 1.0 1.5 2.0 2.5 2.5
PDL max. [db] 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0..2 0.2 0.3 0.4 0.4 0.4
Zależność tł. od długości fali [dB] 0.2 0.3 0.3 0.5 0.5 0.2 0.2 0.2 0.3 0.5 0.5 0.5
Niestabilność temp. max [dB] 0.5
Reflektancja [dB] UPC:   50    APC:   55
Kierunkowość [dB]   55
Temp. pracy [°C]  od -20 do 70
Temp. magazynowania [°C] od -40 do 85
Rodzaj włókna G.652D lub G.657A
Wymiary  obudowy [mm] 100x80x10.5 120x80x18 140x 115×18 100x80x10.5 120x80x18 140x 115×18

Szczegóły zamówienia

  A B C/D E/F G
PLCBB Podział Pokrycie włókna Długość pigtaila wejście/wyjście Rodzaj złącza wejście/wyjście Rodzaj obudowy
112 = 1×2

114 = 1×4

118 = 1×8

116 = 1×16

132 = 1×32

164 = 1×64

202 = 2×2

204 = 2×4

208 = 2×8

216 = 2×16

232 = 2×32

264 = 2×64

09 = 900µm

20 = 2.0mm

30 = 3.0mm

05 = 0.5m

:

.

10 = 1.0m

:

.

15 = 1.5m

:

.

20 = 2.0m

O = bez złącz

E1 = E2000/UPC

E2 = E2000/APC

F1 = FC/UPC

F2 = FC/APC

L1 = LC/UPC

L2 = LC/APC

S1 = SC/UPC

S2 = SC/APC

ST1 = ST/UPC

ST2 = ST/APC

X = Inne

BB1 = 100x80x10.5

BB2 = 120x80x18

BB3 = 140x115x18

L1 = LGX mini

L2 = LGX big

O1 = Przełącznica 19” 1U

O2 = Przełącznica 19” 2U

O3 = Przełącznica 19’’ 3U

Przykład: PLCBB-112-20-10/10-0/0-BB1 – Splitter PLC 1×2 pokrycie pigtaili 2.0mm długość wejścia i wyjścia 1m, bez złącz w obudowie o wymiarach 100x80x10.5